PSPM kontra Yahu Pawul czyli historia OHYDNEJ(!!) zdrady / napaści na pierwszego członka honorowego
_________________________

luty 2012 news

Yahu Pawul / yahudeejay
- - oddaje / zwraca tytuł pierwszego(!) członka honorowego PSPM
i nie chce mieć z tą organizacją i jej członkami nic wspólnego !!! - -
The Beatles oddali swego czasu ostentacyjnie Królowej UK  ‘order imperium brytyjskiego’ - to i Yahu może oddać coś o wiele, wiele mniejszego i bezwartościowego czyli członkostwo honorowe PSPM :-)))))  - - które kompletnie do niczego nie jest mu potrzebne, a wręcz przeciwnie - obciąża bardzo negatywnie jego wpaniałą deejay biografię:  http://yahudeejay.blogspot.com/


Powody są dwa:

powód - 1/
Na swoim profilu Facebook - PSPM dokonało i wsparło ewidentną / ohydną nagonkę i total zniewagę swojego pierwszego członka honorowego(!!) - (czyli YAHU PAWUL).

Nagonkę polegała na publikacji mocno szkalujących treści. Załoga djsportal.com odpisała na te ataki mądrą i logiczną odpowiedź / wyjaśnienia demaskujące cały ten szwindel i aferę, której celem było jedynie szkalowanie i poniżanie Yahu Pawul. Użyliśmy adekwatnego czyli wprost proporcjonalnego stylu i języka do tego jakim posługiwali się adwersarze.

PSPM zaatakowało (o zgrozo!!) swego pierwszego członka honorowego jak wroga - zamiast postąpić zupełnie odwrotnie. Jest to bardzo trudna do pojęcia max fałsz zdrada, nie spotykana nigdzie na świecie.

PSPM dokonało jednak skasowania tych wyjaśnień niczem jakaś cenzura ! Żadną miarą nie umieli z naszymi wyjaśnieniami polemizować bo były niepodważalne i dla napastników zbyt bolesne. PSPM decydowało zatem pozostawić jedynie treści znieważające Yahu - zamiast skasować wszystko.
Takie zachowanie PSPM było kompletnie niezrozumiałe i niewytłumaczalne - obnaża prawdziwy stosunek do Yahu Pawul - jedynego polskiego deejaya (w przeciwieństwie do reszty całego polskiego deejaystwa), którego nazwisko zapisano w światowym(!) *DJ Hall of Fame* (USA) pomiędzy najznamienitszymi deejayami świata !! 
vide - - vide - - vide - - vide:

1/ 
(pod literą 'Y' - Yahu Pawul)
(at / under letter 'Y' - Yahu Pawul)

2/
(pod literą 'Y' - Yahu Pawul)
(at / under letter 'Y' - Yahu Pawul)

3/
(pod literą 'J' - Jan Pawul)
(at / under letter 'J' - Jan Pawul)
http://johnnygeorge.com/links/discodjhalloffame4.pdf

4/
(pod literą 'J' - Jan Pawul)
(at / under letter 'J' - Jan Pawul)Co ciekawe - nie zanosi się aby w szacownym 'Deejay Hall of Fame' pojawiło się kiedykolwiek kolejne nazwisko polskiego deejaya !! 

TO JEST NIEZWYKLE WYMOWNY FAKT DOTYCZĄCY WARTOŚCI I ZNACZENIA POLSKICH DEEJAYÓW NA ARENIE ŚWIATOWEJ ... 


powód - 2/
Honor nie pozwala mu i żadną miarą nie może być członkiem stowarzyszenia, które ostentacyjnie chwali się, że jest kontynuatorem(!!) działań ludzi (Janusz Kondratowicz) i organizacji (PSPM) ze znienawidzonej przez Yahu komuny. Był i jest max / total wrogiem wszystkiego i wszystkich, którzy „kierowali” naszymi dyskotekami i deejayami za czasów komuny !! Yahu pisze o tym bardzo obszernie w swoich artykułach o historii polskich dyskotek i deejaystwa na www.djsportal.com oraz http://dyskoteki-deejaye-prl.blogspot.com/


Cytat ze strony PSPM

„Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki (PSPM) - zostało założone przez Janusza Kondratowicza, znanego i cenionego autora tekstów wspaniałych polskich przebojów śpiewanych miedzy innymi przez: Czerwone Gitary, Czerwono-Czarnych, Marylę Rodowicz, Rezerwat, Annę Jantar, Gaygę, Trubadurów i wielu innych." 

Janusz Kondratowicz był w czasach komunistycznego PRL - przewodniczącym tzw. 'państwowej komisji kwalifikacyjnej dla prezenterów dyskotek ministerstwa kultury i sztuki'    KOMUSZEJ ORGANIZACJI CELEM, KTÓREJ BYŁO POLITYCZNE PODPORZĄDKOWANIE DEEJAYÓW - czytaj szerzej na http://dyskoteki-deejaye-prl.blogspot.com/p/weryfikacje-deejayow-w-prl-czyli-max.html

www.djsportal.com oraz http://dyskoteki-deejaye-prl.blogspot.com/


Tony Bruno - New York / Los Angeles Media / djsportal załoga [international division]

____________________________________
 
PRAWA AUTORSKIE / COPYRIGHT

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz